Kontakt - PL
 • Adres
  ul. Zwierzyniecka 9
  34-500 Zakopane
 • Tel./fax
  +18 20 132 80
 • Tel. kom
  510 240 238
  505 114 493
 • E-mail
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 •  

  Regulamin rezerwacji Willi Maura

  1. Rezerwacje przyjmowane są drogą mailową .
  2. Aby rezerwacja stała się rezerwacją gwarantowaną konieczne jest uiszczenie w ciągu 3 dni roboczych od dokonania rezerwacji zadatku w wysokości 30% od kwoty za cały pobyt.
  3. Brak wpłaty zadatku w określonym terminie od dokonania rezerwacji skutkuje anulacją rezerwacji.
  4. Pozostała część należności pobierana jest w dniu przyjazdu, w momencie meldowania gościa.
  5. W przypadku zmiany terminu rezerwacji lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od Willi Maura, zadatek nie podlega zwrotowi.
  6. Przyjazd po godzinie 22:00 wymaga wcześniejszego zgłoszenia telefonicznego pod numerem telefonu 510 240 238;
  7. Niestawienie się gościa do godziny 22:00 dnia przyjazdu jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, jeśli gość nie poinformował wcześniej recepcji i jest równoznaczne z możliwością wynajęcia pokoju innemu gościowi.
  8. Wpłata zadatku, a tym samym dokonanie rezerwacji gwarantowanej oznacza potwierdzenie akceptacji warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
  9. Dokonując rezerwacji klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych tylko i wyłącznie w celach marketingowych przez Willa Maura zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami).

  Regulamin Willa Maura
  1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10:30 w dniu wyjazdu.
  2. Dostęp do zarezerwowanego pokoju przed rozpoczęciem doby noclegowej jest możliwy tylko w przypadku gdy został on już przygotowany na przyjęcie Gości.
  3. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż uprzednio zarezerwowany pobyt należność nie ulega zmianie i nie podlega zwrotowi.
  4. W dniu przyjazdu Gość jest zobowiązany do przedstawienia dokumentu tożsamości ze zdjęciem celem dokonania meldunku (Ust. Z 10.04 1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz 960). Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych Gości przebywających w Willi Maura zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami).
  5. Gość nie może użyczać wynajmowanego przez siebie pokoju osobom nie zameldowanym w Willi Maura.
  6. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 7:00.
  7. Ze względu na komfort wypoczynku naszych Gości na terenie Willi Maura obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Palić można jedynie w wyznaczonym miejscu na zewnątrz budynku.
  8. Podczas pobytu Gościa pokoje nie są udostępniane osobom trzecim.
  9. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia Willi bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
  10. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.
  11. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody – uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia lub urządzeń technicznych (w tym również zagubienie kluczy) powstałe z jego winy lub osób go odwiedzających.
  12. Parking niestrzeżony dla Gości Willa Maura udostępniany jest bezpłatnie. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za parkujące pojazdy ani za pozostałe w nich mienie.
  13. Regulamin Willi Maura podaje się do wiadomości poprzez umieszczenie go na stronie internetowej www.willamaura.pl, w drodze indywidualnego informowania Gościa przy potwierdzeniu rezerwacji oraz poprzez umieszczenie go w pokojach.

  Dziękujemy za przestrzeganie regulaminu Willi Maura.

  Pozwoli to Państwu na wypoczynek w miłej atmosferze i zapewni Państwu komfortowy i bezpieczny pobyt.

   

  Dane firmy:

  Grzegorz Poloczek KandP


  Willa Maura

  ul. Zwierzyniecka 9

  34-500 Zakopane

Napisz do nas
*
*